Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Pielgrzymka śladami Ojca Andrasza

Mija 100 lat od czasu kiedy w Nowym Sączu studiował filozofię Adolf Hyła. Studiów jezuickich nie ukończył. Formacja, studia,  nie poszły na marne. Widać to po latach, kiedy obraz jego autorstwa - Jezu Ufam Tobie jest najpopularniejszym obrazem Zbawiciela na świecie.
Mniej znanym dziełem  Hyły jest obraz Promieniującej Duszy Jezusa. Namalowany według  wizji matki Pauli Tajber ZDCH możemy tej jesieni kontemplować Go w czasie naszego wspólnego pielgrzymowania do Siedlca pod Krakowem. Tam też wysłuchany konferencji siostry dr. Bogny Mlynarz ZDCH która przybliży  nam, w znacznej mierze, mistyczny charyzmat Zgromadzenia Duszy Chrystusa. Matka założycielka Paula wypowiedziała kiedyś proroctwo że odnowa Polski przyjdzie przez kult dla Najświętszej Duszy Chrystusa

(Adoracja IHS, Eucharystia) . Jest coraz więcej miejsc w Polsce z Wieczystą Adoracją IHS, nabożeństw uwielbieniowyh z wystawieniem IHS. Statystyki pokazują że wrastają liczby communicantes podczas Mszy św.
Wcześniej pomodlimy się wspólnie przy grobie ojca Andrasza na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Osoby modlące się o świętość kapłanów przez jego wstawiennictwo skorzystają w tym dniu z formacji prowadzonej przez krajowego duszpasterza ruchu modlitwy za kapłanów
ks. dr Bogusława Nagela.
Centrum pielgrzymki będzie udział w Mszy św. Celebrowanej przez ks. Kardynała Stanisława Dziwisza.

III Pielgrzymka Śladami Ojca Andrasza1